Veľký výpredaj skladových zásob mulčovacích kosačiek

Vyberte si mulčovač, podľa svojej potreby a náročnosti terénu. Široká ponuka mulčovacích kosačiek na údržbu parkov, miest a obcí, sadov či iných trávnatých plôch.

Kosačky z výhodnej výpredajovej ponuky so zľavami až do 50%!

Oblasti použitia

Záhradníctvo a krajinné služby

Krajinári a záhradníci sú zodpovední za širokú škálu úloh. Musia navrhovať, stavať a predovšetkým udržiavať zelené plochy svojich zákazníkov, ako sú súkromné záhrady, parky, veľké trávniky obklopujúce verejné budovy, cesty, športové zariadenia a cintoríny. Do hry môže vstúpiť dokonca aj starostlivosť a ochrana stromov. Krajinári musia dodávať prácu najvyššej kvality pri zohľadnení ekonomických hľadísk. Profesionálna technológia spoločnosti AS-Motor ponúka presné riešenia pre rôzne záhradnícke a terénne úpravy.

Aplikácie: trávniky verejných budov, komerčná zeleň, zariadenia pre voľný čas, periférne oblasti


Komunálna údržba zelene

Počas sezóny kosenia profesionálni operátori často prevádzkujú svoje stroje 5 dní v týždni, 8 hodín denne. Mulčovacie stroje od AS-Motor sú neprekonateľné, pokiaľ ide o kvalitu, životnosť a profesionálne pracovné výsledky. Medzi ďalšie výhody patrí nízka hmotnosť, kotviace body a kompaktné prepravné rozmery.

Aplikácie: Parky, údržba ciest, dláždené oblasti, detské ihriská a voľnočasové zariadenia


Komerčná úprava terénov

Komerčné terénne úpravy zahŕňajú údržbu súkromných záhrad a okrasných trávnikov až po ochranu zelene. V každom prípade sú mimoriadne dôležité perfektné pracovné výsledky. Spoločnosť AS-Motor poskytuje poskytovateľom služieb profesionálnu technológiu, ktorú potrebujú na dosiahnutie jednotných výsledkov kosenia aj v náročnom teréne. Vysoká kvalita a životnosť našich strojov maximalizuje efektivitu a bezpečnosť obsluhy

Aplikácie: okrasné trávniky, kvetinové lúky, vysoká lúčna tráva, nerovný terén, svahy 

Zariadenia pre voľný čas

Rekreačné priestory, ako sú parky, ihriská, ihriská pre minigolf a zábavné parky vyžadujú jednotné a hospodárne riešenie kosenia. Stroje AS-Motor majú výhodu časovej a nákladovej efektívnosti a zároveň poskytujú vynikajúce výsledky kosenia.

Aplikácie:  verejné priestranstvá, rekreačné priestory 

Typ terénu

Náročný terén a nerovné plochy

Nory, mraveniská, krtince a vodné kanály spôsobujú nerovný terén. Mulčovacie stroje AS-Motor majú vysokú svetlú výšku, pohon všetkých kolies a uzávierku diferenciálu spolu s príslušnými terénnymi pneumatikami pre nerovný terén.

Rovné a rozsiahle plochy

Mulčovacia kosačka s otáčaním okolo vlastnej osi Ariens vám umožní kosiť trávnik rýchlo a efektívne, môžete sa totiž na konci trasy otočiť o 180 stupňov. To znamená, že nie je potreba prechádzať cez už skôr pokosené plochy, alebo strácať čas s cúvaním, aby ste sa dostali na miesto pre ďaľší prejazd. 

Trávnik je pokosený náozaj veľmi rýchlo a ostáva krásne zarovnaný.

K dispozícii aj v elektrickom prevedení - Zenith-E.

Svahy so sklonom až do 50 stupňov

Pohon všetkých kolies traktorových mulčovačov zaisťuje nielen výkon v stúpaniach nad 30 stupňov, ale aj vysokú úroveň bezpečnosti pri jazde z kopca. Takisto tieto traktorové či pásové mulčovače poskytujú pohon vo vlhkých podmienkach a na nerovnom teréne - aj keď kolesá jednej nápravy už nemajú trakciu. 

Pri sklone viac ako 33 stupňov sú vysoko odporúčané mulčovače s diaľkovým ovládaním.

Vysoká tráva

Pretože ku koseniu lúk a sadov a cestnej zelene môže dôjsť iba raz alebo dvakrát ročne, tráva, trvalky a kríky môžu dorásť až do výšky 100 cm. Všestranné kosačky a jazdou riadené kosačky spoločnosti AS-Motor poskytujú v týchto podmienkach vysoký výkon a vynikajúce výsledky mulčovania.

Náletové dreviny

Profesionálne mulčovače si poradia s náletovými drevinami až do 3 cm. 

Kategórie mulčovacích kosačiek

Univerzálne mulčovacie kosačky

Súčasným trendom v kosení trávy je mulčovanie namiesto zberu. Kosenie bez zberného koša šetrí čas aj peniaze a zároveň je prírodným spôsobom hnojenia.

Zero-turn mulčovacie kosačky

Profesionálne mulčovače s otáčaním okolo vlastnej osi zabezpečia rýchle a rovnomerné kosenie rozsiahlych plôch.

Profesionálne mulčovače

Profesionálne mulčovače s robustnými a spoľahlivými technológiami. Zaručený nepretržitý výkon aj v extrémnych podmienkach, na svahoch aj vo vysokej tráve.

Traktorové mulčovacie kosačky

Pohodlné a rýchle mulčovanie s traktorovou kosačkou s 2WD alebo 4WD pohonom, reznou silou a terénnou mobilitou.

Mulčovacie kosačky na vysokú trávu

Kosačky AS Motor – Allmäher® sú navrhnuté pre vysokú trávu a hustý porast na svahoch, kde si vďaka výkonu získali povesť po celom svete.

Cepové mulčovač

Ťažký terén si vyžaduje špeciálne riešenie. Cepové kosačky zvládnu každú výzvu. Je možné ich ovládať pohodlne dvoma prstami alebo diaľkovo.

Mulčovače na diaľkové ovládanie

Využitie na strmých svahoch a nebezpečných, alebo ťažko prístupných miestach, keďže je možná obsluha z bezpečnej vzdialenosti.

Odstraňovač buriny

Profesionálna alternatíva ako mať pod kontrolou nechcenú burinu, a to vďaka patentovanímu systému vybrujúcich kief, ktoré odstraňujú burinu aj s koreňmi.

systém mulčovania na mulčovacích kosačkách od AS motor


Mulčovaním dosiahnete svieži, zelený a zdravý trávnik

Súčasným trendom v kosení trávnikov je  mulčovanie na miesto zberu. Práca bez zberného koša šetrí čas i peniaze, keďže mulč poskytuje nepretržitú, prirodzenú metódu hnojenia

Udržateľná vrstva živín navyše chráni trávnik pred vysychaním a následkami silného dažďa.


Kontaktujte nás

Vyberte si svoju kosačku a my vám ju predvedieme priamo u vás!

Máte otázky? Kontaktujte nás:
+421 42 4691174

unikont@unikont.sk

UNIKONT SLOVAKIA

Portfólio

Služby