Multifunkčný čistiaci stroj v triede 3,5 t

HAKO Citymaster 1650

Profesionálny, kompaktný, čistiaci stroj s mnohými vylepšeniami, ktorý udáva nové štandardy v triede do 3,5 t: s kĺbovým riadením a trvalým pohonom všetkých kolies, hydraulickým pohonom nadstavieb a plne odpruženým podvozkom.

Citymaster 1650 ponúka rozsiahle inovácie pre väčšie pracovné pohodlie, bezpečnosť a efektivitu práce – bez ohľadu na to, či sa používa výhradne ako kompaktný zametač alebo ako univerzálny nosič nadstavieb pre celoročné využitie.

  • Môže ho riadiť každý, kto je držiteľom vodičského oprávnenia skupiny B
  • Nízke hodnoty spotreby aj emisií
  • Efektívny hydraulický pohon príslušenstva      
  • Priestranná kabína, viac ergonómie na pracovisku      
  • Full LED osvetlenie a LED pracovné svetlá

Ergonomické do posledného detailu 

Aj ten najlepší stroj je len taký efektívny a schopný ako jeho obsluha. Preto je Citymaster 1650 navrhnutý ako ergonomické mobilné pracovisko. Napríklad s výškovo a polohovo nastaviteľným volantom, individuálne nastaviteľným komfortným sedadlom a pohodlnou ovládateľnou lakťovou opierkou s integrovanými funkčnými prvkami.

Flexibilné, bezpečné orientované na budúcnosť 

Citymaster 1650 je možné využívať neobmedzene v meste a s maximálnym užitočným zaťažením na všetkých spevnených povrchoch. Mimoriadne nízke emisie jemného prachu, častíc a hluku, ako aj premyslený bezpečnostný koncept umožňujú použitie v meste a v obytných zónach – dokonca aj skoro ráno alebo v noci.

Multifunkčné po celej ceste 

Okrem toho, že sa Citymaster 1650 používa ako profesionálny zametací stroj, je možné ho prerobiť na mnoho ďalších aplikácií – jednoducho a bezpečne vďaka systému rýchlej výmeny, ktorý umožňuje výmenu nadstavcov a nadstavcov na štyroch rozhraniach bez použitia náradia, čo je veľmi jednoduché.

  • Garancia kvality
  • Neobvyklá odolnosť
  • Skvelá výdrž
Multifunkčný nosič náradia a profesionálny zametač Citymaster v rôznych prevedeniach

Technické údaje

MotorVodou chladený 4-valcový dieselový motor HATZ 2.0 TDI 55 kW (75 k) pri 2 700 ot./min Voliteľné pracovné otáčky 1 600 - 2 400 ot./min (ECO/Standard/MAX) Priame vstrekovanie CommonRail, 1 952 cm³, objem paliva 52 l, výfukové emisie podľa 2016/1628/EC etapa V, DOC, DPF, samočistenie a doživotná ochrana.
Homologizáciatraktor T2a, třída B
Pohonhydrostat, 4x4, 40 km/h
Podvozok4-kolesový bezúdržbový kĺbový podvozok. Plne hydraulické riadenie s uhlom natočenia 45°. Úplne odpružený podvozok so špirálovými pružinami a tlmičom.
Pneumatiky225/70 R 15 C // 255/65 R 16 // 320/55-15 T559 
Brzdyhydrostatické brzdy na všetkých štyroch kolesách, vpredu kotúčové brzdy, parkovacia brzda vzadu
Kabínajednosedadlová komfortná kabína s komfortným sedadlom a s ovládaním integrovaným v lakťovej opierke centrálny displej pre zobrazenie všetkých funkcií stroja, nastaviteľný stĺpik riadenia teplovodné kúrenie a voliteľná klimatizácia rámové dvere so sťahovacími oknami sklápacie vonkajšie zrkadlá s možnosťou nastavenia zvnútra
Hmotnosťpohotovostná hmotnosť základné zariadenie -2 035 kg
Přípustná hmotnostcelková hmotnost 3500 kg, zatížení nápravy 1700 / 2400 kg (vpředu / vzadu)
Rozměry3830 x 1210 x 1970 mm
Produktový list
Multifunkčný nosič náradia a profesionálny zametač Citymaster v rôznych prevedeniach

Multifunkčný čistiaci stroj na vonkajšie použitie v triede 3,5t

Máte záujem o naše stroje alebo potrebujete poradiť?

Vaša správa bola odoslaná

Odpovieme Vám hneď ako to bude možné.

Unikont Group
Späť hore