O spoločnosti

Spoločnosť UNIKONT GROUP s.r.o. je od svojho založenia v roku 1991 v Českej republike jednou z najväčších spoločností v odbore čistiacej a komunálnej techniky so stopercentnou českou účasťou.

Keďže už v tej dobe mali aktivity UNIKONT GROUP presah aj na Slovensko, spoločnosť sa v roku 2000 rozhodla otvoriť spoločnosť UNIKONT SLOVAKIA.

V spoločnosti neustále rozširujeme naše 3 hlavné divíziedivízia čistoty, poskytujúca riešenia pre vnútorné upratovanie, komunálna divízia, rieši upratovanie a údržbu exteriéru a nakoniec divíziu záhradnej techniky.

 

Centrála Unikont

 

UNIKONT SLOVAKIA ponúka široký sortiment značiek popredných svetových výrobcov v jednotlivých kategóriách upratovacích aj komunálnych strojov. Pre väčšinu zastupovaných značiek je pre Slovenskú republiku výhradným dovozcom.

Klienti si môžu vybrať zo širokého portfólia strojov od popredných svetových výrobcov ako je HAKO, MULTICAR, Powerboss, MINUTEMAN, WIELAND, FRANK, RIBO, GHIBLI, AS MOTOR, Timan, TRILETY alebo EPOKE.

 

 

Na kompletný sortiment vykonáva predpredajný, záručný aj pozáručný servis po celom území SR.

Zákazníci môžu využiť aj možnosti bezplatného a nezáväzného predvedenia daného zariadenia po celej republike priamo v prevádzkových podmienkach.

Medzi klientov spoločnosti patria obchodné reťazce, veľké nadnárodné korporácie a celý rad malých a stredných firiem z mnohých odborov.

Zastupujeme tieto značky

Späť hore