Späť

Hako predstavilo novinky v kategórii umývacích strojov

profesionálny umývací a čiastiaci stroj hako

Rok 2023 začal s prezentáciami a výstavami naozaj zaujímavých noviniek. Spoločnosť Hako sa tentokrát zamerala na vývoj čistiacich a umývacích strojov, ktoré nájdu svoje využitie v každom malom až stredne veľkom priestore. Najväčšou novinkou je však autonómny čistiaci stroj B75i na podlahy, ktorý sa sám pohybuje po priestore.

HAKO Scrubmaster B5 ORB 430 – samoobslužný umývací automat na podlahy pre menšie a úzke plochy

Čistiace stroje sú vždy odlišné

Nový Hako-Delta-Cleaning-System vás v prvom momente zaujme svojim predným pohonom. Vďaka svojej rýchlej pracovnej rýchlosti vyžaduje malú fyzickú námahu operátora, ktorý sa tak môže presne a ľahko priblížiť k úzkym oblastiam a rohom. Plochá čistiaca hlava bola navrhnutá tak, aby umožňovala čistenie v blízkosti stien a v rohoch, ako aj pod nábytkom a spodnými konštrukciami so svetlou výškou už od 120 mm.

Tento nový umývací stroj na podlahy vám uľahčí prácu v menších a úzkych prevádzkach, ako sú napríklad samoobslužné predajne či kancelárske priestory no taktiež si poradí aj v úzkych chodbách či verejných toaletách.

 

HAKO Scrubmaster B25

Kompakný  umývací stroj na podlahy s výnimočným výkonom

Spoločnosť Hako prišla s praktickým riešením, ako efektívne čistiť stredne veľké plochy. Scrubmaster B25 má praktickú veľkosť, ktorá vás neobmedzuje pri umývaní podlahy a zároveň sa s ním jednoducho manipuluje. Na druhej strane má na svoju veľkosť neobvyklý výkon, ktorý kľudne môžete porovnať s výkonom B45.

Tento jedinečný umývací stroj na podlahy najlepšie využijete na čistenie showroomov, samoobslužných prevádzok či verejných budov a  kancelárií.

Hako Scrubmaster B75i

Technológia, ktorá vám rozumie

Autonómny čistiaci stroj na podlahy je absolútnou novinkou, ktorá rieši časový i personálny problém pri upratovaní a čistení veľkých plôch. Vďaka svojmu 3D kamerovému systému a certifikovaným senzorom LiDAR dokáže Scrubmaster B75i čistiť naučené trasy autonómne a zároveň dodržiavať bezpečnostné normy. V prípade potreby však dokážete čistiaci stroj použiť aj manuálne. Ideálne využitie si nájde v skladoch, nákupných centrách či miestach, kde je vo všeobecnosti problém s obsluhou.

Máte záujem o naše stroje alebo potrebujete poradiť?

Vaša správa bola odoslaná

Odpovieme Vám hneď ako to bude možné.

Unikont Group
Späť hore