Späť

Novinky v komunálnej technike – Legendárny model Hako Multicar v prevedení M31 ZE a M41

S potešením vám predstavujeme dva úplne nové a inovatívne produkty od značky Hako, ktoré od septembra zaradíme do nášho portfólia komunálnej techniky: Hako Multicar M31 ZE a Hako Multicar M41. Tieto vozidlá prinášajú najmodernejšie technológie a výkonnosť, ktoré vám pomôžu efektívne zvládať rôznorodé úlohy v oblasti komunálneho hospodárstva.

Hako Multicar M31 ZE – Zimný servisný expert

Hako Multicar M31 ZE je plne elektrické vozidlo navrhnuté pre zimné údržbové práce. S nulovými emisiami výfukových plynov, minimálnym hlukom a vibráciami predstavuje tento model environmentálne a používateľsky prijateľnú voľbu. S maximálnou rýchlosťou až do 75 km/h a stabilným výkonom v jazdnom aj pracovnom režime poskytuje spoľahlivú prevádzku a vysoké zaťaženia. Jeho rozhranie pre príslušenstvo je hydraulické alebo elektrické, čo zabezpečuje udržateľnosť v celoročnom využití.

Hako Multicar M41 – Vykonávač veľkých úloh

Multicar M41 je kompaktný, ľahko ovládateľný a flexibilný voz, ktorý predstavuje dôkazom toho, že aj vozidlá v triede 7,5 tóna môžu byť kompaktné a flexibilné. Vďaka svojej vysoký nosnosti dokáže M41 zvládnuť aj najväčšie výzvy v komunálnom hospodárstve. Možnosť vykládky v ľubovoľnom smere, veľká nákladová plocha s otočnými zadnými dverami – ideálny pre prepravu sypkých materiálov alebo práce na stavenisku.

Oba tieto vozidlá sú vybavené najmodernejšími technológiami, ktoré zahŕňajú inteligentné pohonové systémy pre optimálne rozdelenie výkonu, rôzne možnosti nabíjania a ergonomické pracovné prostredie pre operátora.

Hako – Váš spoľahlivý partner

Pri výbere Hako Multicar M31 ZE alebo Hako Multicar M41 sa naozaj môžete spoľahnúť na silné a efektívne stroje, maximálnu dostupnosť vďaka vynikajúcej servisnej podpore a vysokú flexibilitu a predvídateľné náklady prostredníctvom alternatív šitých na mieru, ako sú atraktívne možnosti prenájmu alebo leasingu.

S našimi novými produktmi sa môžete spoľahnúť na výkon, spoľahlivosť a udržateľnosť, čo ich robí ideálnou voľbou pre vaše komunálne potreby.

Predpokladaný termín zaradenia do ponuky: september 2024

Máte záujem o naše stroje alebo potrebujete poradiť?

Vaša správa bola odoslaná

Odpovieme Vám hneď ako to bude možné.

Unikont Group
Späť hore