Oertzen vysokotlakové čistiace stroje: Profesionáli pre každú aplikáciu

vysokotlakový čistič - vapka
Voda vždy zohrávala kľúčovú úlohu pri čistení povrchov. Cieľom je využiť obrovskú čistiacu silu vody tak, aby boli chránené zdroje a materiály, znížila sa spotreba chemikálií a zároveň sa vždy dosiahli optimálne výsledky čistenia. To predstavuje široký sortiment profesionálnych vysokotlakových čističov na teplú a studenú vodu.
V našom portfóliu nájdete okrem podlahových čistiacich strojov, priemyselných vysávačov alebo profesionálnych vysávačov aj produkty značky Oertzen, ktoré predstavujú špičkové vysokotlakové čistiace zariadenia.
Bez ohľadu na to, či sa jedná o olejové, špinavé alebo zadymené, hrdzavé alebo počasím poškodené povrchy, vysokotlakové čistiace stroje Oertzen od spoločnosti Hako sú silnými nástrojmi pre profesionálnu čistotu. S týmito všestrannými, odolnými a výkonnými jednotkami na vysokotlakové čistenie môžete dosiahnuť vynikajúce výsledky v najkratšom možnom čase.

Hako vysokotlakové čistiace zariadenia sú riešením: Tam, kde končí výkon štandardných zariadení, pokračuje Hako. Profesionálnevysokotlakové čističe  Oertzen pre priemyselné a komerčné použitie nastavujú štandardy v oblastiach:

• Efektivity
  • Ekonomickej spotreby vody a čistiacich látok
  • Odolnosti
  • Bezpečnosti
  • Jednoduchosti použitia

Vysokotlakové čistiace stroje s teplou a studenou vodou: Vďaka presným postrekovačom a pracovnému tlaku viac ako 1 000 barov dosiahnete  skvelé výsledky aj pri umývaní studenou vodou. Tam, kde studená voda už nestačí, môžete si vybrať z ponuky zariadení s teplou vodou.

V závislosti od modelu sa čistiaca voda ohrieva pomocou výkonného prietokového ohrievača vody alebo nerezového bojlera s veľkou nádržou na vykurovací olej. Vybrať si môžete aj medzi mobilnými a stacionárnymi priemyselnými parnými čističmi. Ak potrebujete čistič na studenú a teplú vodu v jednom, medzi čistič studenej a striekacie zariadenie jednoducho zapojíte modul na teplú vodu – pre prácu s horúcou vodou bez straty tlaku.

Mobilné a stacionárne vysokotlakové čistiace zariadenia s elektrickými motormi alebo spaľovacími motormi: Čistiace úlohy sa vykonávajú na rôznych miestach a v rôznych časoch. V stajniach alebo priemyselných halách má pevná inštalácia povrchového vysokotlakového čističa zmysel. Naše čistiace stanice majú prietok až 3 000 l/h a umožňujú prácu až troch osôb súčasne. Kompaktné jednotky s elektrickým motorom sú naopak vhodné pre úlohy na meniacich sa miestach s prípojkami na elektrickú energiu. S pracovnými tlakmi až do 2 500 bar odstránia elektrické vysokotlakové čističe farbu a hrdzu s ľahkosťou.

Vozidlá na staveniskách, fasády, vonkajšie zariadenia: tieto a ďalšie situácie znečistenia často treba riešiť mimo zásuviek. Hako ponúka širokú škálu elektricky nezávislých benzínových alebo naftových vysokotlakových čističov, ako aj model C200-21 Z s pohonom pomocou PTO. Vďaka svojim veľkým nádržiam môžu byť tieto robustné univerzály s výkonnými pohonnými jednotkami používané aj po dlhšiu dobu bez prerušenia. Všetky modely sú vybavené štandardnými alebo voliteľnými vozíkmi a očkami na zdvíhanie a zároveň sú mobilné a prenosné.

Osobitne náročné situácie vyžadujú špeciálne riešenia: Naše vysokotlakové prívesy sú vysokotlakové čistiace zariadenia a prívesy v jednom. Môžu byť pripojené k štandardným úžitkovým vozidlám a rýchlo a ľahko prepravené na pracovisko, kde nielenže vykonávajú čistiace ale aj renovátorské úlohy s vysokým tlakom. S integrovanými jednotkami prívesy tiež prevádzkujú ďalšie externé zariadenia a poskytujú úložný priestor pre ďalší materiál.

Vysokotlakové čistenie pre každý priemysel: Každý priemysel má špecifické požiadavky na technológiu vodného prúdu. Často ide nad rámec jednoduchého odstránenia špiny. Čistenie, renovácia, pieskovanie a abrazívne lúpanie: Oertzen vysokotlakové čistiace zariadenia odstraňujú špinu, farbu a lak alebo hrdzu, ako aj poškodenie povrchov.

Naše profesionálne vysokotlakové čistiace stroje sú odolné a minimálne náročné na údržbu. Modely určené pre priemyselné použitie sú navrhnuté pre nepretržité používanie 24 hodín denne.

Ak hľadáte spoľahlivé a výkonné vysokotlakové čistiace zariadenia pre vaše podnikanie, kontaktujte nás ešte dnes pre nezáväznú konzultáciu. S našimi produktami zaručene dosiahnete vynikajúce čistiace výsledky vo vašej prevádzke.

Máte otázku? KONTAKTUJE NÁS

Centrála – Dubnica nad Váhom