Prečo siahnuť po čistiacich strojoch Hako ak ste majiteľom malej alebo stredne veľkej prevádzky?

V dnešnom uponáhľanom svete, kde čas a hygiena hrajú kľúčovú úlohu, je dôležité mať spoľahlivé a efektívne prostriedky na udržanie čistoty v rôznych prevádzkach, ako sú reštaurácie, kancelárie, fitness centrá, hotely, penzióny a iné menšie a stredne veľké podniky (ponuku strojov vhodných do malých a stredných prevádzok  nájdete tu). V tomto článku sa pozrieme na výhody využitia strojov na čistenie podlahy Hako, ktoré môžu výrazne zlepšiť hygienické štandardy a úspory času v týchto odvetviach.

Rýchlosť a efektivita

Jednou z hlavných výhod umývacích strojov Hako je ich schopnosť rýchlo a efektívne vyčistiť rôzne povrchy, vrátane podláh, kobercov a dlažieb. Tieto stroje sú vybavené špeciálnymi kartáčmi a vysokotlakovými tryskami, ktoré odstránia špinu a nečistoty bez veľkého úsilia. To umožňuje personálu ušetriť čas a energiu na manuálny čistenie.

Vylepšená hygiena

V oblastiach, kde hygiena a čistota majú kľúčový význam, ako sú reštaurácie a fitness centrá,  polikliniky, lekárne či iné zdravotnícke zariadenia, je dôležité prikladať maximálny dôraz na výber konkrétneho stroja. Umývacie stroje Hako umožňujú dôkladné čistenie a odstránenie baktérií a vírusov z povrchov, čo pomáha zabezpečiť bezpečnosť zákazníkov a zamestnancov.

Úspora vody a energie

Umývacie stroje Hako sú navrhnuté tak, aby minimalizovali spotrebu vody a energie. Sú vybavené technológiami, ktoré efektívne využívajú zdroje, čo znižuje náklady na prevádzku. Okrem toho môžu tieto stroje zabezpečiť dlhšiu životnosť podláh a iných povrchov, čo tiež prispieva k úsporám.

Všestrannosť

Hako ponúka široký výber umývacích a čistiacich strojov, ktoré sú vhodné pre rôzne typy prevádzok. Bez ohľadu na to, či potrebujete stroj na čistenie kobercov, tvrdých podláh alebo dokonca vonkajších povrchov, Hako má riešenie, ktoré vyhovuje vašim potrebám.

Jednoduchá obsluha

Stroje od Hako sú navrhnuté s dôrazom na jednoduchosť obsluhy. To znamená, že aj neškolený personál môže efektívne využívať tieto stroje. Tým sa znižujú náklady na školenie a zvyšuje produktivita.

Dlhá životnosť a spoľahlivosť

Stroje Hako sú známe svojou dlhou životnosťou a spoľahlivosťou. Investícia do týchto strojov sa tak stáva dlhodobou a účinnou voľbou.

V závere môžeme povedať, že čistiace stroje Hako poskytujú rad výhod a samozrejme zlepšujú hygienu, šetria čas a náklady na prevádzku, takisto ako zabezpečujú dlhodobú spoľahlivosť. Investícia do týchto umývacích strojov môže prispieť k úspechu vášho podniku a zabezpečiť spokojnosť zákazníkov.

Dlhodobý prenájom čistiacich strojov

V UNIKONT SLOVAKIA si môžete  stroje na umývanie podlahy a zametacie stroje zakúpiť alebo využiť možnosť dlhodobého prenájmu.

Výhodou prenájmu umývacích a zametacích strojov je, že po uplynutí nájomnej zmluvy si stroj môžete odkúpiť za zostatkovú hodnotu. K prenájmu dostanete ZDARMA 10l čistiacej chémie.

Máte otázky alebo máte záujem o nezáväznú cenovú ponuku? Kontaktujte nás: dispecer@unikont.sk alebo na +421 911 311 783.