zimná údržba ciest

TK

Rada robustných rozmetadiel EPOKE TK

Séria robustných rozmetadiel EPOKE TK sa skladá z rozmetadiel s polomerom pojazdu obmedzeným iba nosnosťou nákladného vozidla.

Vďaka nízkemu spádu medzi distribučným valcom a povrchom cesty sú rozmetače do značnej miery necitlivé na bočné vetry a turbulencie.

To znamená presné dodanie materiálu na šírku cesty. Vodiace reťazce zabezpečujú zvýšenú stabilitu, najmä pri práci v opačnom smere a zatáčaní.

Rada robustných ťažných rozmetadiel s veľkým akčným rádiusom

Technické údaje

TKB12-260TKB12-280
Objem zásobníka1,1 m31,2 m3
Celková šírka2 600 mm2 800 mm
Min. šírka rozmetánia2 200 m2 500 m
Hmotnosť670 kg710 kg
Štandardná výbavaMiešač, rozdeľovací valec, pevné oporné koleso, ťažné zariadenie, vodiace reťaze, ručné pripojenie a odpojenie, 12vrstvové pneumatiky s oceľovou vložkouMiešač, rozdeľovací valec, pevné oporné koleso, ťažné zariadenie, vodiace reťaze, ručné pripojenie a odpojenie, 12vrstvové pneumatiky s oceľovou vložkou
Extra výbavaDiaľkové ovládanie (elektrické, pneumatické), svetlá, gumová predná hrana, ochranný kryt proti roztreku, valec z vysokopevnostnej ocele HardoxDiaľkové ovládanie (elektrické, pneumatické), svetlá, gumová predná hrana, ochranný kryt proti roztreku, valec z vysokopevnostnej ocele Hardox
Produktový list

Máte záujem o naše stroje alebo potrebujete poradiť?

Vaša správa bola odoslaná

Odpovieme Vám hneď ako to bude možné.

Unikont Group
Späť hore