AS 21 4T B&S

Všestranná kosačka s pôsobivým pomerom cena / výkon

Vďaka svojej klasickej koncepcii 3-kolies je AS 21 4T B&S základným modelom všestranných kosačiek spoločnosti AS-Motor. Táto všestranná kosačka je vybavená štvortaktným motorom Briggs & Stratton s výkonom až 5,5 k a je vhodná na trávu až do výšky 60 cm. Tretie ložisko kľukového hriadeľa a trecie disky na nožoch chránia motor v prípade nárazu do  prekážky. Veľké kolesá s agresívnym dezénom ponúkajú ideálnu trakciu pri rýchlostiach do 3,0 km/h.

Agilné manévrovanie vďaka koncepcii 3-kolies

AS 21 4T B&S ľahko zvláda kosenie v stúpaniach a zákrutách. Otočné predné koleso je možné pri kosení mechanicky zaaretovať diagonálne k svahu, čo zaručuje stabilitu a pohodlnú prácu.


Pracovné výkony dosahujúce 1 500 m² za hodinu sú možné vďaka výkonnému motoru Briggs & Stratton, trakčnému pohonu a šírke záberu 51 cm. Výšku kosenia je možné ľahko nastaviť v dvoch stupňoch na prednom kolese v rozmedzí 55–80 mm, zatiaľ čo nízka celková hmotnosť 42 kg a odnímateľné riadidlá znamenajú, že AS 21 4T B&S je možné zmenšiť na kompaktné rozmery a ľahko prepraviť.

Kontaktujte nás

Oddelenie záhradnej a lesnej techniky

+421 911 903 792
asmotor@unikont.sk

Máte záujem o naše stroje alebo potrebujete poradiť?

Vaša správa bola odoslaná

Odpovieme Vám hneď ako to bude možné.

Unikont Group
Späť hore