kosenie s akumulátorovou kosačkou

AS 62 E-Allmäher

Výkonná a obratná elektrická kosačka na vysokú trávu – AS 62 E-Allmäher s batériovým pohonom

Určené na vysokú trávu do 90 cm. Kosí a mulčuje v jednom kroku. Univerzálna elektrická kosačka AS 62 sa cíti ako doma najmä na rovnom a mierne nerovnom teréne. Typickými miestami použitia stroja sú lúčne sady, rekreačné pozemky a veľké záhrady. Vďaka voľnobežným jednotkám na oboch stranách a pohyblivým predným kolesám je Allmäher mimoriadne agilný. Ideálne pre súkromných zákazníkov, ako aj poskytovateľov služieb a samosprávy.
Nový 56-voltový elektrický pohon AS-Motor Electric má výkon bežného benzínového motora s objemom 200 cm3. Energiu jej dodávajú dve profesionálne ručné batérie po 10 Ah. Spolu poskytujú enormných 1 120 watthodín energie. Pre maximálny dosah je možné pripojiť aj zadnú batériu s kapacitou 28 Ah. S rekordnou energetickou rezervou vtedy 2 688 watthodín.
Hriadeľ motora a hriadeľ noža sú oddelené spojkou noža. To poskytuje najlepšiu možnú ochranu motora v prípade kolízie čepele napríklad s kameňmi alebo koreňmi. Vysoká rezná sila je výsledkom zníženia otáčok motora na 1,6:1. K dispozícii je voliteľná mulčovacia súprava pre vizuálne príťažlivý vzor kosenia v nižšej tráve.

Systém krížových nožov a variabilný pohon

AS 62 4T B&S, vybavený systémom krížových nožov, spoľahlivo reže porasty s výškou od 50 do 100 mm. Výška kosenia sa nastavuje pre každú nápravu a je variabilná v piatich úrovniach vpredu a vzadu. Obsluha si môže zvoliť aj rýchlosť jazdy medzi 1,9 a 4 km/h. Dve voľnobežné jednotky v pohone kolies a pohyblivé predné kolesá umožňujú pohodlné riadenie, otáčanie a manévrovanie okolo prekážok aj počas jazdy. Kónicky sa zužujúca kosiaca plošina zaisťuje rovnomerný tok materiálu.

Komfortná tyč a ľahká preprava

Bočne nastaviteľné V-riadidlá sú štandardne dodávané s technológiou VibrationProtect, ktorá znižuje vibrácie rúk a ramien na minimum. Tyč možno jednoducho a pohodlne výškovo nastaviť. AS 62 4T B&S možno „zložiť dohromady“ pre jednoduchú prepravu v osobnom vozidle bez potreby prívesu.

ELECTRIC ECOSYSTEM

Rozšírte svoju operačnú schopnosť vo všetkých smeroch pomocou komplexného EKOSYSTÉMU. Akumulátory AS-Motor Electric sú kompatibilné so všetkým profesionálnym ručným náradím od EGO Powertools.

AS 62 možno jednoducho zložiť pre kompaktné prepravné rozmery.

Technické údaje

Šírka záberu61 cm
Maximálna výška trávy 80 cm
Výrobca motoraAS-Motor
Označenie (typ) motoraAS-Motor Electric
Spojka nožováno
Bočné / zadné vyhadzovanienie / áno
Uzavretá kapota kosačkyáno
Mono-nôž / krížové nože / Y - cepynie / áno / nie
Výška kosenia50 - 100 mm
Pohon mechanický / hydrostatickýáno / nie
Počet prevodových stupňovVario
Max. rýchlosť3,8 km/h
Rozmer D / Š / V191 x 70 x 99 cm
Hmotnosť69 kg
Hladina akustického tlaku na stanovišti operátora70,6 dB

Máte záujem o naše stroje alebo potrebujete poradiť?

Vaša správa bola odoslaná

Odpovieme Vám hneď ako to bude možné.

Unikont Group
Späť hore