AS 63 E-Allmäher

Batériový Allmäher pre strmé svahy

AS 63 je svahová kosačka par excellence. So svojimi pneumatikami a uzávierkou diferenciálu ľahko zdoláva svahy. Motorová brzdaj jej umožňuje udržiavať zvolenú rýchlosť z kopca bez zrýchľovania. AS 63 E-Allmäher, vybavený systémom krížových nožov, ľahko kosí a drví vysokú trávu ľahkou kefou až do výšky 90 cm.

Nový 56 V elektrický pohon AS-Motor Electric má výkon bežného benzínového motora s objemom 200 cm3. Energiu jej dodávajú dve profesionálne ručné batérie po 10 Ah. Spolu poskytujú enormných 1 120 watthodín energie. Pre maximálny dosah je možné pripojiť aj zadnú batériu s kapacitou 28 Ah. S rekordnou energetickou rezervou vtedy 2 688 watthodín. Ak prehliadnete prekážku, motor a hriadeľ čepele oddelené spojkou čepele poskytujú vysokú úroveň ochrany motora. Plynule meniteľný pohon Variomatic umožňuje rýchlosť 2,0 – 4,0 km/h a dá sa nastaviť za chodu. Redukčný prevod v pohone s prevodovým pomerom 1:13,44 dáva stroju veľmi vysoký výkon pohonu. Uzamykateľné predné kolesá umožňujú bezpečnú rovnú jazdu po svahu.

Pohodlná, bezpečná a jednoduchá obsluha

Iba štyri ovládacie páky ovládajú všetky funkcie AS 63 E-Allmäher: trakčný pohon, parkovaciu brzdu, spojku noža, uzávierku diferenciálu a Variomatic. Keď je aktivovaný trakčný pohon, uzávierka diferenciálu sa automaticky zapne. Uzávierka diferenciálu zostáva trvalo zablokovaná, kým sa neodpojí trakčný pohon. Automatická parkovacia brzda ponúka aj ďalší bezpečnostný aspekt. Hneď ako uvoľníte páku pohonu pojazdu, automaticky sa zatiahne parkovacia brzda, vďaka čomu bude kosačka bezpečne stáť na svahoch aj na rovnom teréne. O pohodlné ovládanie jednotlivých funkcií sa stará vodiaca tyč vybavená V-riadidlami. Riadidlá a tyč je možné bočne a výškovo nastaviť bez náradia. Pre jednoduchú prepravu aj v aute je možné vodiacu lištu kompaktne zložiť. Okrem toho sú vibrácie rúk a paží znížené na minimum pomocou „VibartionProtect“. Voliteľná mulčovacia súprava je k dispozícii pre vizuálne príťažlivé kosenie nižšej trávy.

ELECTRIC ECOSYSTEM

Rozšírte svoju operačnú schopnosť vo všetkých smeroch pomocou komplexného EKOSYSTÉMU. Akumulátory AS-Motor Electric sú kompatibilné so všetkým profesionálnym ručným náradím od EGO Powertools.

Kontaktujte nás

Oddelenie záhradnej a lesnej techniky

+421 911 903 792
asmotor@unikont.sk

Technické údaje

Šírka záberu61 cm
Maximálna výška trávy100 cm
Výrobca motora AS-Motor
Označenie (typ) motoraAS-Motor Electric
Spojka nožováno
Bočné / Zadné vyhadzovanienie / áno
Uzavretá kapota kosačkyáno
mono-nôž / krížové nože / Y-cepynie / áno / nie
Výška kosenia50 - 100 mm
Pohonmechanický
Počet prevodových stupňovVario
Max. rýchlosť3,8 km/h
Uzávierka diferenciáluáno
Automatická parkovacia brzdaáno
Rozmer D / Š / V191 x 70 x 99 cm
Hmotnosť70,4 kg

Pohodlné, bezpečné a jednoduché kosenie

Máte záujem o naše stroje alebo potrebujete poradiť?

Vaša správa bola odoslaná

Odpovieme Vám hneď ako to bude možné.

Unikont Group
Späť hore