AS 585 EKM

Bubnová kosačka AS 585 KM premení produkciu krmiva pre zvieratá na efektívnu a pohodlnú úlohu vďaka princípu bubnového kosenia: štyri flexibilné výkyvné čepele nožov sú upevnené na spodnom konci bubna a pri otáčaní sa tlačia smerom von, čím kosia vysokú trávu až do 60 cm vysoký pár centimetrov nad zemou.

Dlhá tráva sa potom ukladá do riadkov pre jednoduchý zber. Štvortaktný OHV motor XP 200 so zdvihovým objemom 196 ccm a výkonom až 4,8 k v kombinácii so šírkou záberu 62 cm poskytuje výkon až 1 500 m² za hodinu.

Elektrický pohon 56 V AS-Motor Electric má výkon bežného 200 cm³ 4-taktného spaľovacieho motora. Energiu mu dodávajú dve profesionálne prenosné 56 V batérie s kapacitou 12 Ah. To je enormných 1 344 Wh energetického obsahu.

Pohonná jednotka si dokáže poradiť s výkonovými špičkami bez vypnutia. Inteligentný systém „Power-Peak“ vyvažuje pripojené batérie paralelne. Externe namontované batérie v patentovanom tvare ARC sú vynikajúco chránené proti prehriatiu. Dôležité pri kosení sena v horúcom lete.

Funkcia pohonu sa ovláda pomocou páky s rýchlosťou dopredu 2,4 km/h. Diferenciál zadných kolies je možné manuálne zablokovať, aby sa zvýšila hnacia sila v náročnom teréne, zatiaľ čo vodiacu lištu možno nastaviť podľa výšky operátora pre pohodlnú prácu alebo odklopiť pre jednoduchú prepravu. To znamená, že rotačnú kosačku AS 585 E-KM možno prepravovať aj v trochu väčšom aute.

Vynikajúci pomer ceny a výkonu a nenáročná prevádzka na údržbu robia z AS 585 E-KM pohodlný a efektívny nástroj na výrobu krmovín.

Kontaktujte nás

Oddelenie záhradnej a lesnej techniky

+421 911 903 792
asmotor@unikont.sk

  • Garancia kvality
  • Neobvyklá odolnosť
  • Skvelá výdrž
elektrická bubnová kosačka

Technické údaje

Šírka záberu62 cm
Maximálna výška trávy 60 cm
Výrobca motoraAS-Motor
Označenie (typ) motoraAS-Motor Electric
Spojka nožov áno
Bočné vyhadzovanie áno
Flexibilné konce nožováno
Bočne nastaviteľné riadidlááno
Nastavenie výšky kosenia: Počet úrovní1
Pohon koliesáno
Počet rýchlostí, remeňový pohonPočet rýchlostí, remeňový pohon
Max. rýchlosť2,7 km/h
Uzávierka diferenciálu, manuálnaáno
Nastavenie výšky riadidiel áno
Štartovacie zariadenie, manuálne / elektrické nie/áno
Rozmer D / Š / V173x82x119 cm
Hmotnosť64,5 kg
Produktový list
elektrická bubnová kosačka

Máte záujem o naše stroje alebo potrebujete poradiť?

Vaša správa bola odoslaná

Odpovieme Vám hneď ako to bude možné.

Unikont Group
Späť hore