profesionálny mulčovací stroj na vysokú trávu

AS 63 2T ES

Mulčujte tam, kde ostatní narazili na svoje limity. AS 63 2T ES je vybavený jediným dvojtaktným motorom na svete, ktorý spĺňa požiadavky stanovené v smernici EÚ o emisiách 97/68 / ES. 2-taktný motor AS udržuje mazanie motora bez ohľadu na polohu, čo umožňuje kosenie v stúpaniach 40 a viac stupňov bez rizika poškodenia motora.

2-taktný motor AS je navyše z výroby vybavený funkciou EasyStart; digitálny zapaľovací systém CDI znižuje otáčky potrebné na rozbeh na polovicu. Vysoký krútiaci moment dvojtaktného motora poskytuje plný výkon na vysokej mokrej tráve, zatiaľ čo tretie ložisko kľukového hriadeľa a trecie kotúče na krídlovom noži chránia motor v prípade nárazu do prekážky. Veľké  pneumatiky s traktorovým vzorom ponúkajú ideálny pohon pri rýchlosti až 4,0 km / h.
Prevodovka s redukciou pohonu s prevodovým pomerom 1: 13,44 umožňuje AS 63 2T ES pri jazde z kopca autonómne brzdiť. Pri jazde z kopca sa stroj nezrýchli bez ohľadu na to, aký prudký je sklon. Počas jazdy má AS 63 2T ES permanentne uzamknutú uzávierku diferenciálu, ktorý zvyšuje trakciu a bezpečnosť, najmä na svahoch.
Pracovný výkon dosahujúci 2 400 m² za hodinu je možný vďaka vysoko výkonnému dvojtaktnému motoru s výkonom až 6,7 k, variabilnému pohonu a šírke záberu 61 cm. AS 63 2T ES ľahko kosí trávu až do výšky 100 cm.

Jednoduchá, pohodlná a bezpečná obsluha

AS 63 2T ES pracuje s ovládacími pákami, ktoré aktivujú parkovaciu brzdu, trakčný pohon, uzávierku diferenciálu a spojku nožov. Automatická parkovacia brzda je ďalším bezpečnostným aspektom. Po uvoľnení páky pohonu sa parkovacia brzda automaticky zatiahne a AS 63 4T Honda sa zastaví, či už na svahu alebo na rovnom povrchu. Pre pohodlné ovládanie je vybavená V-riadidlami, ktoré sú nastaviteľné do strán a do výšky bez použitia náradia. Tlmenie vibrácií „VibrationProtect“ znižuje vibrácie pôsobiace na ruky na minimum.

Kontaktujte nás

Oddelenie záhradnej a lesnej techniky

+421 911 903 792
asmotor@unikont.sk

Máte záujem o naše stroje alebo potrebujete poradiť?

Vaša správa bola odoslaná

Odpovieme Vám hneď ako to bude možné.

Unikont Group
Späť hore