AS 63 4T B&S

Moderná kosačka s vysokovýkonným motorom

Kosenie a mulčovanie v jednom kroku. AS 63 4T B&S je vybavená systémom krížových nožov a je poháňaná motorom Briggs & Stratton s výkonom až 5,5 k. Ľahko tak skosí a podrví aj vysoký porast.
Samostatný motor a hriadeľ noža chránia motor v prípade neviditeľných prekážok. Variabilný pohon umožňuje rýchlosť 2,0–4,0 km / h a plošné výkony dosahujúce 2 300 m² za hodinu sú možné vďaka vysoko výkonnému motoru Briggs & Stratton, variabilnému pohonu a šírke záberu 61 cm. AS 63 4T B&S ľahko kosí trávu až do výšky 90 cm. Prevodovka s redukciou pohonu s prevodovým pomerom 1: 13,44 umožňuje modelu AS 63 4T B&S autonómne brzdiť pri jazde z kopca. Pri jazde z kopca sa stroj nezrýchli bez ohľadu na to, aký prudký je sklon. Počas jazdy má AS 63 4T B&S permanentne uzamknutú uzávierku diferenciálu, ktorý zvyšuje trakciu a bezpečnosť na svahoch.

Pohodlné, bezpečné a jednoduché ovládanie

AS 63 4T B&S pracuje s ovládacími pákami, ktoré aktivujú parkovaciu brzdu, trakčný pohon, uzávierku diferenciálu a spojku nožov. Automatická parkovacia brzda je ďalším bezpečnostným aspektom. Po uvoľnení páky pohonu sa parkovacia brzda automaticky zatiahne a AS 63 4T B&S sa zastaví, či už na svahu alebo na rovnom povrchu. Pre pohodlné ovládanie je vybavená V-riadidlami, ktoré sú nastaviteľné do strán a do výšky bez použitia náradia. Tlmenie vibrácií „VibrationProtect“ znižuje vibrácie pôsobiace na ruky na minimum.

Pohodlnosť, bezpečnosť a jednoduché ovládanie

Máte záujem o naše stroje alebo potrebujete poradiť?

Vaša správa bola odoslaná

Odpovieme Vám hneď ako to bude možné.

Unikont Group
Späť hore