profesionálna kosačka na vysokú trávu

AS 65 4T B&S

Profesionálna kosačka na vysokú trávu, poháňaná motorom Briggs & Stratton

Mulčovanie, kde ostatní narazili na svoje limity. Vybavená motorom Briggs & Stratton série 3 INTEK s olejovým a palivovým čerpadlom. AS 65 4T B&S si poradí so sklonom až 35 stupňov bez rizika poškodenia motora. Samostatný motor a hriadeľ noža chránia motor v prípade neviditeľných prekážok. K pohonu slúži päťstupňová manuálna prevodovka so spiatočkou (2,4 km / h), ktorá pokrýva rýchlostný rozsah od 1,6 do 5,1 km / h. Pracovné výkony dosahujúce 3 300 m² za hodinu sú možné vďaka výkonnému motoru Briggs & Stratton s výkonom až 13,0 k, trakčným pohonom a šírkou záberu 65 cm. AS 65 4T B&S bez námahy kosí trávu až do výšky 150 cm. V neposlednom rade redukcia motora / noža 1: 2 poskytuje vynikajúci výkon kosenia, zatiaľ čo systém kosenia a drvenia pomocou krížových nožov AS dosahuje jemné výsledky mulčovania. AS 65 4T B&S je tak vhodný pre takmer každé použitie, či už na svahoch alebo v hustej vysokej tráve.

Pohodlné, bezpečné a jednoduché ovládanie.

AS 65 4T B&S pracuje s ovládacími pákami, ktoré aktivujú parkovaciu brzdu, trakčný pohon, uzávierku diferenciálu a spojku nožov. Absolútnu bezpečnosť pri kosení svahu dosahuje automatická parkovacia brzda a uzávierka diferenciálu, ktorý zostáva trvale uzamknutý počas jazdy stroja. Po uvoľnení páky pohonu sa parkovacia brzda automaticky zatiahne a AS 65 4T B&S sa zastaví, či už na svahu alebo na rovnom povrchu. Pre pohodlné ovládanie je vybavená V-riadidlami, ktoré sú nastaviteľné do strán a do výšky bez použitia náradia. Výšku kosenia je možné nastaviť od 50 do 100 mm, zatiaľ čo nízkotlakové pneumatiky s traktorovým vzorom zaisťujú optimálny pohon na svahoch aj na rovnom povrchu.

Pôsobivé výsledky vo vysokej tráve a poraste

Uzavreté žacie ústrojenstvo so systémom krížových nožov udržujú trávu vo vnútri skrine, takže je mnohokrát kosená. To vedie k rovnomerným výsledkom kosenia a jemnému mulčovanému materiálu spolu s menším rizikom vymrštenia cudzích predmetov. Senzor tlaku oleja upozorňuje operátora na hladinu mazania motora, aby sa čo najlepšie zabránilo poškodeniu motora.

Kontaktujte nás

Údržba zelene

Jozef Krutý

Produktový manažér

+421 918 868 209
j.kruty@unikont.sk

Poradí si v strmých polohách, na veľkých plochách v silnom poraste, vo vysokej tráve a krovinách.

Technické údaje

AS 65 4T B&S  
Šírka záberu65 cm
Max výška trávy150 cm
Výrobca motora B&S
Typ motora Series3 INTEK
Obsah motora344 cm3
Max. výkon motora9,7/13,0 kW/k
Menovitý výkon motora7,6/10,3 kW/k
Menovité otáčky 3300 Ot./min.
Spojka nožováno
Bočné / Zadné vyhadzovaniezadné vyhadzovanie
Uzavretá kapota kosačkyáno
mono-nôž / krížové nože / Y-cepynie/áno/nie
Výška kosenia 50 - 100 mm
Pohon, mechanický / hydrostatickýmechanický
Počet prevodových stupňov5
Spiatočkaáno
Max. rýchlosť 5,1 km/h
Uzávierka diferenciáluáno
Automatická parkovacia brzdaáno
Objem nádrže5l
Rozmer D / Š / V 220x71x99 cm
Hmotnosť 125 kg
profesionálna mulčovacia kosačka na vysokú trávu

Máte záujem o naše stroje alebo potrebujete poradiť?

Vaša správa bola odoslaná

Odpovieme Vám hneď ako to bude možné.

Unikont Group
Späť hore