profesionálna mulčovacia kosačka s nastavením výkonu a rýchlosti

AS 73 4T B&S

Všestranná kosačka pre profesionálne použitie v náročných podmienkach. AS 73 4T B&S je vybavená motorom Briggs & Stratton série 3 INTEK s olejovým a palivovým čerpadlom a poradí si so sklonom až 35 stupňov bez rizika poškodenia motora.

Samostatný motor a hriadeľ noža chránia motor v prípade neviditeľných prekážok. K pohonu dochádza prostredníctvom päťstupňovej manuálnej prevodovky so spiatočkou (2,4 km / h), ktorá pokrýva rýchlostný rozsah od 1,6 do 5,1 km / h.

Pracovný výkon dosahujúci 3 700 m² za hodinu je možný vďaka výkonnému motoru s výkonom až 13,0 k, trakčnému pohonu a šírke záberu 73 cm. AS 73 4T B&S bez námahy kosí trávu až do výšky 150 cm. Variabilná rýchlosť noža ponúka v závislosti na podmienkach dve možnosti: vyššou rýchlosťou noža sa dosiahne ešte jemnejší výsledok mulčovania, zatiaľ čo pri nižších otáčkach noža je vyšší krútiaci moment pre hustý a vysoký porast, ako sú oblasti, ktoré sa kosia zriedka.

AS 73 4T B&S je tak vhodný prakticky pre každú aplikáciu.

Obsluha je jednoduchá, pohodlná a bezpečná

AS 73 4T B&S pracuje s ovládacími pákami, ktoré aktivujú parkovaciu brzdu, trakčný pohon, uzávierku diferenciálu a spojku nožov. Absolútnu bezpečnosť pri kosení svahu dosahuje automatická parkovacia brzda a uzávierka diferenciálu, ktorý zostáva trvale uzamknutý počas jazdy stroja.

Po uvoľnení páky pohonu sa parkovacia brzda automaticky zatiahne a AS 73 4T B&S sa zastaví, či už na svahu alebo na rovnom povrchu.

Pre pohodlné ovládanie je vybavená V-riadidlami, ktoré sú nastaviteľné do strán a do výšky bez použitia náradia. Výšku kosenia je možné nastaviť od 50 do 100 mm, zatiaľ čo nízkotlakové pneumatiky s traktorovým vzorom zaisťujú optimálny pohon na svahoch aj na rovnom povrchu.

Pôsobivé výsledky kosenia vďaka systému krížových nožov

Systém krížových nožov sa skladá z hlavného noža a nad ním uloženého noža v tvare krídla, ktoré poskytujú štyri rezné hrany určené na zdolávanie trávy a porastu.

Uzavreté žacie ústrojenstvo znamená, že pokosená tráva zostáva vo vnútri dlhšie a je kosená mnohokrát. V kombinácii s vysokou rýchlosťou nožov ponúka AS 73 4T B&S vynikajúce výsledky kosenia na nízkej až stredne vysokej tráve.

Kontaktujte nás

Oddelenie záhradnej a lesnej techniky

+421 911 903 792
asmotor@unikont.sk

  • Garancia kvality
  • Neobvyklá odolnosť
  • Skvelá výdrž
profesionálna mulčovacia kosačka s pohonom

Technické údaje

Šírka záberu73 cm
Typ motoraŠtvortaktný motor B+S Series 3 INTEK
Obsah motora344 ccm
Výkon7,6 kW (10,3 k) pri 3300 min-1
Max. výkon motora9,7 kW (13,0 k) pri 3600 min-1
Pohon kolieszadný - 5 rýchlostí (spiatočka )
Rýchlosť1,6–5,1 km/h (2,4)
Nastavenie výšky strihu centrálne 50–100 mm, plynule  
Hmotnosť135 kg
Dĺžka183 / 224 cm
Šírka85 / 79 cm
Výška101 / 99 cm
Produktový list
profesionálna mulčovacia kosačka s pohonom

Máte záujem o naše stroje alebo potrebujete poradiť?

Vaša správa bola odoslaná

Odpovieme Vám hneď ako to bude možné.

Unikont Group
Späť hore