profesionálny mulčovací stroj

AS 420 E ProClip

Kompaktný agregát s nulovými emisiami vďaka pohonu na batériu

S AS 420 E-ProClip nebolo dokončenie úloh nikdy také ľahké. Šírka záberu 42 cm a celková hmotnosť iba 26 kg umožňujú ľahkú a pohodlnú prácu pod kríkmi, medzi kvetinovými záhonmi, na cintorínoch a na menších šikmých plochách.

Vďaka pohonu batérie s nulovými emisiami je kosačka vynikajúco vhodná na starostlivosť o mestský trávnik – najmä v blízkosti nemocníc, zariadení dennej starostlivosti a predovšetkým v obytných oblastiach. Lítium-iónová powerhead séria 82Li, 82 V, od spoločnosti Briggs & Stratton, poskytuje dostatočný výkon a presvedčí používateľa špičkovým rezným vzorom a dokonalým výsledkom mulčovania.

Vďaka inteligentnému riadiacemu systému motora motor automaticky detekuje požiadavky na výkon a podľa toho reguluje otáčky motora a výkon motora. Používanie mulčovacej kosačky na trávu na batériu je navyše v porovnaní s benzínovou kosačkou nákladovo efektívnejšie z hľadiska paliva.

Vďaka tretiemu ložisku hriadeľa motora a klznej spojke na čepeli je motor ideálne chránený v prípade kolízie. Mulčovacia jednotka z pozinkovanej ocele so zosilneným okrajom ponúka robustnosť, prevádzkovú bezpečnosť a dlhú životnosť.

Špeciálne klinové kolesá s dvojložiskovým uložením prispievajú k dokonalému reznému vzoru; idú ľahko po tráve pred žacou jednotkou a stláčajú len veľmi málo trávy. Výsledkom je vynikajúci rezný vzor v piatich rôznych výškach rezu od 40 do 80 mm. Výšku kosenia je možné ľahko nastaviť rukou alebo nohou.

Mulčovanie skracuje pracovný čas o 30%

Mulčovanie znamená, že trávnik sa nielen kosí, ale zároveň sa rozsekáva na drobné čiastočky trávy. Toto je dosiahnuté špeciálnym mulčovacím nožom s viacerými reznými hranami. Pokosená tráva sa v mulčovacej jednotke zariadenia zvíri a niekoľkokrát jemne poseká. Defibrované odrezky zapadajú do trávnika, kde sú prakticky neviditeľné, a vracajú trávniku dôležité živiny a vlhkosť. Mulčovanie nielenže obmedzuje použitie chemických hnojív, ale aj časovo a finančne náročnú likvidáciu odrezkov.

Kontaktujte nás

Oddelenie záhradnej a lesnej techniky

+421 911 903 792
asmotor@unikont.sk

Technické údaje

Šírka záberu 42 cm
Maximálna výška trávy "mulčovanie" 18 cm
Výrobca motora B&S
Označenie (typ) motora 82Li Series 82V Lithium Ion Powerhead
Menovité napätie 72 V
Maximálne napätie 82 V
Menovité otáčky 2900 Ot./min.
100% mulčovacia funkcia áno
Výška kosenia 40 - 80 mm
Centrálne nastavenie výšky kosenia áno
Nastavenie výšky kosenia: Počet úrovní 5
Nastavenie výšky riadidiel áno
Rozmer D / Š / V 127x46x100 cm
Hmotnosť 26 kg
profesionálna mulčovacia kosačka

Máte záujem o naše stroje alebo potrebujete poradiť?

Vaša správa bola odoslaná

Odpovieme Vám hneď ako to bude možné.

Unikont Group
Späť hore