profesionálna akumulátorová mulčovacia kosačka. Zelená energia.

AS 510 E ProClip A

Profesionálna akumulátorová mulčovacia kosačka

Kosiť alebo mulčovať? Nulové emisie v obidvoch prípadoch!

Bez kompromisov v oblasti výkonu, výkonu a vzoru rezu. Profesionálna mulčovacia kosačka AS 510 E-ProClip A je vybavená elektrickým pohonom AS-Motor Electric. Má enormný menovitý výkon 3 200 wattov. Najvyššia hodnota medzi akumulátorovými mulčovacími kosačkami na trávu. Akumulátorový pohon umožňuje prácu bez emisií bez výfukových plynov a hluku. Unavujúce vibrácie rúk a ramien sú výrazne znížené a náklady na údržbu sú minimalizované.

Starostlivosť o trávnik s nulovými emisiami pomocou AS 510 E-ProClip A

Nový 56-voltový elektrický pohon AS-Motor Electric má výkon bežného benzínového motora s objemom 200 cm3. Energiu jej dodáva jedna alebo dve profesionálne ručné batérie s kapacitou 10 Ah. Spolu poskytujú enormných 1 120 watthodín energie. Pohonná jednotka sa dokáže vyrovnať so špičkami výkonu bez vypnutia. Inteligentný systém „Power-Peak“ vyvažuje pripojené batérie paralelne. Pre maximálny dosah je možné pripojiť dodatočnú 28 Ah zadnú batériu. S rekordnou energetickou rezervou vtedy 2 688 watthodín. V prípade kolízií je motor chránený tretím ložiskom hriadeľa motora v spojení s trecím kotúčom na mulčovacom noži. Tichý hnací motor s nulovými emisiami robí z AS 510 E-ProClip 2v1 A dokonalé profesionálne zariadenie na starostlivosť o zeleň v mestskom priestore – napríklad v blízkosti priestorov citlivých na hluk, ako sú nemocnice, detské jasle, obytné oblasti alebo kancelárske budovy.

ELECTRIC ECOSYSTEM

Rozšírte svoje aplikačné možnosti vo všetkých smeroch pomocou komplexného EKOSYSTÉMU. Akumulátory AS-Motor Electric sú kompatibilné so všetkým profesionálnym ručným náradím od EGO Powertools.

Viac info nájdete na as-motor.sk

Kontaktujte nás

Záhradná technika

Milan Trefný

Obchodný zástupca

+421 948 442 434
m.trefny@unikont.sk

Starostlivosť o trávnik s nulovými emisiami

Technické údaje

Šírka kosenia51 cm
Max. výška trávy "mulčovanie"20 cm
Nastavenie výšky kosenia40-90 mm (30-80 mm)
MotorAS-Motor Electric 56V Lithium Ion
Výkon50,4 V
Max. výkon motora56 V
Pohon zadných koliesANO (2 WD)
Rýchlosť1,8-3,9 km/h
Max. pracovný výkon2000 m²/h
Rozmery D/Š/V139/55/100 cm
Hmotnosť 44kg
profesionálna akumulátorová mulčovacia kosačka

Máte záujem o naše stroje alebo potrebujete poradiť?

Vaša správa bola odoslaná

Odpovieme Vám hneď ako to bude možné.

Unikont Group
Späť hore