AS 600 MultiPro

Oscilujúce technológie kosenia trávy, známejšie ako lištové kosačky, sú pri kosení obzvlášť šetrné k hmyzu a malým stvoreniam. Trojuholníkové čepele, ktoré sa navzájom dotýkajú, čisto odrezávajú trávu ako nožnice. Trávy a rastliny zostávajú nedotknuté, po celej dĺžke na povrchu a začínajú sa sušiť. Za dobrých poveternostných podmienok môže tráva rýchlo vyschnúť a potom ju pomocou riadkov a zberu použiť ako seno. Seno je možné odstrániť ručne, nakladacím vozidlom alebo lisom na balíky.

Nosič náradia AS 600 MultiPro je vybavený robustným motorom Honda GX 270 OHV s digitálnym zapaľovaním CDI. Výškovo a bočne nastaviteľné riadidlá poskytujú ergonomickú pracovnú polohu, zatiaľ čo zabudovaný tlmič vibrácií znižuje vibrácie.

Pre nový AS 600 MultiPro sú na výber dve žacie lišty s dvoma čepeľami: profesionálna žacia lišta ESM a robustná žacia lišta LOSI. U tohto typu žacej lišty sa horné a dolné žacie nože pohybujú proti sebe. Výhodou v tomto ohľade je prevádzka bez vibrácií, žiadne upchatie a vysoká rýchlosť kosenia.

Pre údržbu zelene je k dispozícii aj cepová kosačka široká 68 cm na kosenie zmiešanej trávy a podrastu. 100 cm široká zametacia kefa sa zas vhodná na čistenie chodníkov a plôch, napr. po použití mechanických odstraňovačov plevele.

Hydrostatický pohon kolies
Hydrostatický pohon kolies umožňuje plynulé nastavenie rýchlosti vpred a vzad. Tým odpadá potreba manuálnej prevodovky.

Samostatná spojka jedného kolesa
Kolesá je možné individuálne uvoľniť z pohonu pomocou ručnej páky vľavo a vpravo. Otáčanie a riadenie okolo prekážok je tak ľahko možné. Odporúčaný smer práce na svahu: vo vrstvách, naprieč svahom.

Štandardný tachometer
Nájdite ideálne a odporúčané otáčky motora pre každé jednotlivé príslušenstvo.

Spoľahlivý a odolný motor
Motor Honda GX 270 OHV 4T s variabilným zapaľovaním CDI je známy svojou spoľahlivosťou, odolnosťou a jednoduchým štartovaním.

Výborný pomer cena/výkon
Jednoduchá spoľahlivá mechanika bez „ozdôb“ a atraktívna obstarávacia cena umožňujú ekonomické využitie aj pri krátkych prevádzkových časoch.

Kontaktujte nás

Oddelenie záhradnej a lesnej techniky

+421 911 903 792
asmotor@unikont.sk

  • Garancia kvality
  • Neobvyklá odolnosť
  • Skvelá výdrž
Multifunkčný nosič náradia

Technické údaje

Výrobca motoraHonda
Označenie (typ) motoraGX 270
Motor4-taktný, jednovalcový
Zdvih 270 cm³
Maximálny výkon 6,3/8,6 kW / k
Menovitý výkon 5,6/7,6 kW / k
Menovité otáčky 2900 Ot./min.
Pohon, plynulý hydrostatáno
Max. rýchlosť 5,3 km/h
Uzávierka diferenciáluáno
Objem nádrže 5,3 L
Rozmer D / Š / V 200x80x97 cm
Multifunkčný nosič náradia

Máte záujem o naše stroje alebo potrebujete poradiť?

Vaša správa bola odoslaná

Odpovieme Vám hneď ako to bude možné.

Unikont Group
Späť hore