AS 21 E-Allmäher

Praktická a pohodlná univerzálna „Allmäher“ kosačka na batérie s doplnkami

Teraz s možnosťou využitia elektrického pohonu AS-Motor. Medzi univerzálnymi kosačkami je AS 21 jednou z legendárnych klasík AS-Motor. Už 10 rokov sa osvedčuje jeho dizajn a výkon v euroópskych sadoch. Je vybavená novým elektrickým pohonom AS-Motor Electric a je modernejšia ako predtým. Nový 56-voltový elektrický pohon AS-Motor Electric má výkon bežného benzínového motora s objemom 200 cm3. Je napájaný dvoma profesionálnymi ručnými batériami s kapacitou 10 Ah. Spolu poskytujú enormných 1 120 watthodín energie. Pre maximálny dosah je možné pripojiť aj zadnú batériu s kapacitou 28 Ah. S rekordnou energetickou rezervou vtedy 2 688 watthodín.
Je vhodná pre výšku trávy do 60 cm. Lúčna kosačka má na krídlovom treťom ložisko kľukového hriadeľa a trecie kotúče, ktoré chránia motor v prípade kolízie s neviditeľnými predmetmi. Profilované hnacie kolesá poskytujú dobrý pohon.

Agilné manévrovanie vďaka koncepcii 3 kolies

AS 21 E-Allmäher ľahko zvládne kosenie v uhloch a zákrutách. Otočné predné koleso je možné mechanicky zastaviť v polohe, čo zaisťuje stabilné a pohodlné kosenie v miernych stúpaniach.

Výšku kosenia možno jednoducho nastaviť v rozsahu 55-80 cm pomocou štyroch úrovní výšky kosenia na prednom kolese a dvoch úrovní výšky kosenia na zadných kolesách. AS 21 E-Allmäher je vybavený pohodlnými riadidlami, ktoré možno nastaviť do strán a na výšku bez použitia náradia. Celú vodiacu lištu je možné pre prepravu sklopiť dopredu.

ELECTRIC ECOSYSTEM

Rozšírte svoju operačnú schopnosť vo všetkých smeroch pomocou komplexného EKOSYSTÉMU. Akumulátory AS-Motor Electric sú kompatibilné so všetkým profesionálnym ručným náradím od EGO Powertools.

Viac informácií a technické parametre nájdete tu: as-motor.sk

Otočné predné koleso je možné zastaviť v polohe pre bezpečné posúvanie na svahoch.

Technické údaje

Šírka záberu51 cm
Maximálna výška trávy60 cm
Výrobca motora AS-Motor
Označenie (typ) motoraAS-Motor Electric
Bočné / zadné vyhadzovanieáno / nie
mono-nôž / krížové nože / Y-cepyáno / nie / nie
Výška kosenia55 - 80 mm
Pohon mechanický
Počet prevodových stupňov1
Max. rýchlosť3 km/h
Rozmer D / Š / V200 x 74 x 99 cm
Hmotnosť49 dB

Máte záujem o naše stroje alebo potrebujete poradiť?

Vaša správa bola odoslaná

Odpovieme Vám hneď ako to bude možné.

Unikont Group
Späť hore