traktorová kosačka 4x4 do náročného terénu. Profesionálna z záhradná technika

AS 940 SHERPA 4WD XL

Mulčovacia kosačka so sediacou obsluhou na vysokú trávu, so stálym pohonom všetkých kolies a väčšou svetlou výškou

AS 940 Sherpa 4WD XL umožňuje pohodlné a bezpečné kosenie na svahoch vďaka svojmu dvojvalcovému motoru Briggs & Stratton s objemom 724 ccm, 27 k a olejovým a palivovým čerpadlom. Stály pohon všetkých kolies, pneumatiky XL s terénnym dezénom, nízkym ťažiskom a nízkou celkovou hmotnosťou iba 298 kg poskytujú stabilitu na svahoch. Hydrostatická prevodovka umožňuje presné prispôsobenie rýchlosti terénu, pričom dosahuje 6,7 km / h vpred a 6,5 ​​km / h vzad. Iba jedna páka ovláda funkcie pohonu, brzdy a parkovania. Pedálom je možné aktivovať uzávierku diferenciálu pre vynikajúci pohon a trakciu v extrémnych situáciách. Brzdový pedál vráti jazdnú páku do neutrálu a automaticky iniciuje parkovaciu brzdu.

Surfovacie žacie ústrojenstvo AS 940 Sherpa 4WD XL je vybavené technológiou krížových nožov AS, pri ktorej spodný nôž s otočnými koncovkami kosí trávu, zatiaľ čo mulčovací nôž umiestnený nad ním kosí trávu na menšie kúsky. Mulčovaná tráva sa potom ukladá medzi kolesá, aby sa zvýšila bezpečnosť na svahoch a mokrej tráve, zatiaľ čo odpruženie žacieho ústrojenstva kosačky sa posúva smerom hore a kopíruje prekážky a chráni nože a trávnik pred poškodením. So šírkou záberu 90 cm dosahuje AS Sherpa 940 4WD XL výkonnosť 5 500 m² za hodinu. Výšku kosenia je možné nastaviť v 5 úrovniach od 80 do 135 mm a pre ešte jemnejšie výsledky mulčovania je k dispozícii voliteľná mulčovacia sada.

Maximálne pohodlie pre dlhé pracovné dni

AS 940 Sherpa 4WD XL si vďaka svojmu vysoko stabilnému rúrkovému rámu poradí aj v náročných podmienkach. Vďaka dĺžkovo nastaviteľnému sedadlu a odpruženiu sedadla môžu obsluhovať stroj operátori až do výšky 2 metrov pohodlne, zatiaľ čo nízke ťažisko, sklopný ochranný rám a bočné ochranné rámy sú pridanými bezpečnostnými prvkami. Integrované sú aj upevňovacie body umožňujúce bezpečnú prepravu.

Navrhnuté pre nepretržitú prevádzku

Dva samostatné ventilačné okruhy pre motor a hydrostatickú prevodovku zabraňujú prehriatiu: motor nasáva vzduch zhora a odvádza ho do boku, zatiaľ čo hydrostatická prevodovka nasáva vzduch zozadu a odvádza ho dole. Tento systém zaručuje dlhú životnosť.

Viac info na stránke: AS-MOTOR.SK

Kontaktujte nás

Oddelenie záhradnej a lesnej techniky

+421 911 903 792
asmotor@unikont.sk

Technické údaje

TECHNICKÉ PARAMETRE
Šírka záberu90 cm
Výrobca motora B&S
Označenie (typ) motora Professional Series 8
Typ motora4-taktný motor, dvojvalcový
Zdvih 724 cm³
Maximálny výkon 20,1/27,0 kW / k
Menovitý výkon 16,5/22,4 kW / k
Menovité otáčky 3300 Ot./min.
Pohon4WD permanentný
Max. rýchlosť 6,7 km/h
Uzávierka diferenciáluÁno
Automatická parkovacia brzda Áno
NožeKrížové nože
Typ žacieho ústrojenstvaZadné vyhadzovanie
Plávajúce (surfujúce) žacie ústrojenstvoÁno
Výška kosenia 80 - 135 mm
Objem nádrže 17 L
Typ sedadlaOdpružené
Rozmer D / Š / V 191x106x156 cm
Hmotnosť298 kg
traktorová svahová kosačka

Mulčovacia kosačka so sediacou obsluhou na vysokú trávu so stálym pohonom všetkých kolies a väčšou svetlou výškou

Máte záujem o naše stroje alebo potrebujete poradiť?

Vaša správa bola odoslaná

Odpovieme Vám hneď ako to bude možné.

Unikont Group
Späť hore