pojazdný zametací stroj alebo pojazdný vysávač na zameteanie priemyselných plôch

HAKO Sweepmaster 1200 RH

Pojazdný zametací stroj na veľké priemyselné podlahy

Poskytuje vynikajúci výkon a ekonomickú efektivitu v oblasti čistenia priemyselných podláh:

Pojazdný vysávač Sweepmaster 1200 RH je vybavený najmodernejšou technológiou „made in Germany“, ktorá poskytuje čistiaci výkon až 10 300 m²/h. Pojazdný zametací stroj Sweepmaster 1200 RH je ideálny na zametanie výrobných hál, prázdnych podlahových plôch alebo spevnených vonkajších plôch rýchlym a obzvlášť efektívnym spôsobom. Vďaka vysokej stúpavosti má tento stroj vždy dostatočné výkonové rezervy na čistenie poschodových parkovísk a nájazdových rámp.

Kľúčové vlastnosti

  • Môžete si vybrať medzi pohonnými systémami na benzín, LPG, naftu alebo batérie s nízkou spotrebou
  • Poskytuje optimálne využitie strojov a kapacít personálu: až desať hodín chodu so spaľovacími motormi alebo až päť hodín s pohonom na batérie
  • Dlhá a neprerušovaná práca vďaka účinným filtračným systémom a veľkým zásobníkom na nečistoty
  • Ľahký prístup ku všetkým komponentom: ovládací panel sa dá jednoducho a bez náradia zložiť
  • Najvyššia možná dostupnosť stroja vďaka robustnému podvozku

Celková flexibilita pre náročné vnútorné a vonkajšie použitie

Pojazdný zametací stroj Hako Sweepmaster 1200 RH je vybavený rovnakými vlastnosťami a funkciami ako jeho väčší brat Sweepmaster 1500 RH s tým rozdielom, že sa ovláda manuálne pomocou ľahko pochopiteľných páčok a spínačov. Tento pojazdný vysávač, vybavený širokou škálou výhod, poskytuje optimálne využitie strojov a kapacít personálu na zabezpečenie ekonomicky efektívneho čistenia priemyselných podláh. Môžete si vybrať medzi pohonnými systémami poháňanými benzínom, LPG, naftou alebo batériou pre náročné vnútorné a vonkajšie použitie s prevádzkovou dobou do desať hodín (spaľovací motor) alebo do piatich hodín (batéria).

Odolná spoľahlivosť – ekonomicky efektívna prevádzka

Vonkajší rám pojazdného zametacieho stroja Sweepmaster 1200 RH je vyrobený z pevnej ocele, takže na rozdiel od iných materiálov znesie ťuk alebo dva. Rám spolu so všetkými ostatnými lakovanými oceľovými komponentmi stroja je ošetrený dvojvrstvovou antikoróznou úpravou, a preto spĺňa aj tie najvyššie štandardy.

  • Garancia kvality
  • Neobvyklá odolnosť
  • Skvelá výdrž

Ideálny stroj pre efektívne a ekonomické upratovanie

Máte záujem o naše stroje alebo potrebujete poradiť?

Vaša správa bola odoslaná

Odpovieme Vám hneď ako to bude možné.

Unikont Group
Späť hore