Zametacie nadstavby - kapacita nad 6 m3

Naše dlhoročné skúsenosti nám umožňujú riešiť individuálne požiadavky zákazníkov flexibilným a inovatívnym spôsobom s osobitným dôrazom na environmentálne otázky, aby sme predišli hluku a prachu.

Špeciálne potrubie na odvod vzduchu má za následok pomerne nízku hladinu hluku. Minimálny vhodný rázvor pre každý štandardný nákladný automobil je približne 3 560 mm. Dostupné veľkosti zásobníkov majú objemy od 6 m³ do 10 m³ alebo dokonca viac. Technické požiadavky na podvozok nákladného vozidla závisia od špecifikácií zametacieho nástavca a musia byť stanovené individuálne. Násypka ako aj integrovaná nádrž na vodu sú vyrobené z nehrdzavejúcej ocele. Vysokovýkonný sací ventilátor je poháňaný hydraulicky. K dispozícii sú rôzne ventilátory s rôznymi stupňami výkonu.

Pohon systému je alternatívne zabezpečený pomocným dieselovým motorom podľa platných výfukových noriem alebo hydraulickým systémom poháňaným vývodovým hriadeľom podvozku. CAN-Bus systém riadi všetky relevantné funkcie systému.

Na zabezpečenie celoročného používania nosného vozidla je možné všetky naše prídavné zariadenia vyrobiť a namontovať ako „rýchlo vymeniteľný systém“. V závislosti od špecifikácie podvozku môžu byť všetky zametacie stroje ponúkané ako jednostranné alebo obojstranné zametacie stroje spolu s veľkým množstvom mnohých ďalších možností.