Späť

Sherpa má nový dizajn aj nové modely

nový dizajn svahových kosačiek

Pojazdné kosačky s pohonom všetkých kolies od AS Motor v novom dizajne

Modely s pohonom všetkých kolies rodiny AS-Motor Sherpa prichádzajú v novom dizajne. Vizuálne sú nové modely Sherpa 2023 4WD ešte atraktívnejšie – s novým lakovaním, dodatočným predným panelom a novo navrhnutými nálepkami. Nové kosačky na vysokú trávu AS Sherpa 4WD zároveň ponúkajú aj množstvo technických inovácií.

Technické inovácie

Nové pneumatiky ATV na AS 940 Sherpa XL a diaľkovo ovládanej pojazdnej kosačke AS 940 Sherpa RC sa vyznačujú ešte lepším výkonom pri jazde naprieč svahmi a lepšími schopnosťami pri stúpaní.

V budúcnosti budú všetky modely AS Motor 4WD Sherpa štandardne vybavené tesniacim prostriedkom na pneumatiky AS Plattfuss-Stop – prestoje v dôsledku defektu pneumatík budú minulosťou. Nová palivová nádrž Sherpy ponúka väčší objem (17 litrov), väčší otvor nádrže, indikátor hladiny paliva a uzavretý okruh s menším vyparovaním paliva. Nový uzamykací mechanizmus sklopnej tyče zaisťuje ľahšiu manipuláciu a lepšiu voľnosť pohybu pri ovládaní jazdnej páky. Ochranná tkanina medzi motorom a sedadlom už nebude komplikovane nitovaná, ale zaistená robustnými magnetmi. Výrazne sa zlepšuje aj prístupnosť motora, napríklad pri nastavovaní ventilov alebo výmene oleja.

Ďalšie modely s novou možnosťou motora

V rámci redizajnu sa rodina Sherpa rozšíri z piatich na osem modelov. Okrem modelov s motormi Briggs a Stratton to budú tri modely s motorom Loncin. AS 915 Sherpa bude v budúcnosti k dispozícii výhradne s motorom Loncin.

Nasledujúce modely budú ponúkať výber medzi motorom Briggs and Stratton a motorom Loncin: AS 920 Sherpa, AS 940 Sherpa a AS 940 Sherpa XL. So zdvihovým objemom 708 cm3 a menovitým výkonom 21,2 k predstavuje cenovo atraktívnu alternatívu. Diaľkovo ovládaný Sherpa RC bude aj naďalej vybavený Briggs and Stratton.

Máte záujem o naše stroje alebo potrebujete poradiť?

Vaša správa bola odoslaná

Odpovieme Vám hneď ako to bude možné.

Unikont Group
Späť hore