Späť

Allmäher® – ideálne riešenie na vysokú trávu, strmé svahy či hustý porast

Potrebujete spoľahlivého spojenca pre kosenie náročných terénov a hustých porastov? Allmäher® kosačky sú tu vždy pre vás. Už 60 rokov sú tieto profesionálne kosačky riešením pre miesta, kde bežné kosačky zlyhávajú. Či už ide o strmé svahy, vysokú trávu na lúkach alebo hustý porast, Allmäher® od spoločnosti AS-Motor sú vždy plne k dispozícii.

S vlastným motorom, vyvinutým zakladateľom AS-Motor Alfredom Schefenackerom, Allmäher® ponúka robustnosť, spoľahlivosť a jednoduchú manévrovateľnosť. Teraz, s novým profesionálnym pohonom AS-Motor Electric, tieto kosačky prinášajú rovnaký výkon ako klasické spaľovacie motory, avšak s nižšou hlučnosťou, menšími vibráciami a bez emisií.

Kosenie veľkých plôch s Allmäher

V priebehu rokov sa Allmäher® stal klasikou pre starostlivosť o rozsiahle zelené plochy a krajinu. So svojimi súčasnými modelmi Allmäher®, AS-Motor zdokonalil mulčovanie, ktoré si vyžaduje kosenie vysokej trávy len niekoľkokrát do roka. Mulčované častice trávy a kroviny sú rovnomerne rozložené na povrchu a rýchlo sa rozkladajú ako prírodné hnojivo. Mnoho modelov Allmäher je vybavených systémom krížových nožov na čo najjemnejšie mulčovanie odrezkov.

Allmähers® sú ideálne pre násypy a priekopy pri cestách s hustou trávou, burinou a hustým porastom, ako aj pre sady, mladé lesy a súkromné a verejné zelené plochy.

Allmäher® alebo krovinorez?

Vysokokvalitné kosačky Allmäher® na vysokú trávu zvládajú každý terén s ľahkosťou. A to od mladých lesov a cestičiek s hustou trávou až po lúčne záhrady a verejné zelené plochy. V porovnávacej štúdii sa ukázalo, že Allmäher® umožňuje výrazne vyššiu rýchlosť práce na strmých svahoch v porovnaní s krovinorezom, pričom sa zvyšuje aj bezpečnosť práce.

Dvojité pneumatiky modelu AS 63 2T ES zabraňujú prevráteniu, zatiaľ čo uzávierka diferenciálu a predné kolesá, ktoré je možné aretovať, umožňujú bezpečnú jazdu priečne k svahu. Uzavreté mulčovacie ústrojenstvo kosačky AS 63 zabraňuje bočnému vymršteniu kamenia a výrazne zvyšuje bezpečnosť práce v porovnaní s krovinorezom. Táto vlastnosť je nevyhnutná pre bezpečnosť okoloidúcich osôb a vozidiel pri kosení cestnej zelene.

Elektrický ekosystém

Nové modely s elektrickým pohonom AS-Motor Electric sú vybavené inteligentným systémom batérií a umožňujú dlhšiu prevádzku bez potreby výmeny. Tieto kosačky predstavujú modernú alternatívu k tradičným spaľovacím motorom, s rovnakou účinnosťou a bez emisií.

Novinka: Teraz aj s profesionálnym AS-Motor Electric Drive

Vďaka univerzálnemu ekosystému môžete ľahko rozšíriť svoje pracovné možnosti s kosačkami AS-Motor Electric a ďalším profesionálnym náradím od EGO Powertools.

 

Začnite kosiť s Allmäher® a získajte spoľahlivého partnera pre vaše náročné terény a husté porasty.

 

Svoju Allmäher® kosačku si môžete vybrať TU

Odporúčania expertov na záhradnú techniku:

  • Výkonná agilná kosačka na vysokú trávu a hustý porast AS 62 4T B&S
  • Modernú kosačku na vysokú trávu s vysokovýkonným motorom AS 63 4T B&S
  • Všestrannú modernú kosačku na svahy a do ťažkého terénu AS 65 2T ES
  • Profesionálna všestranná kosačka poháňaná motorom B&S AS  65 4T B&S

AS 62 4T B&S                            AS 63 4T B&S                              AS 65 2T ES                        AS 65 4T B&S

profesionálna mulčovacia kosačka na vysokú trávukosačka na vysokú trávumulčovacia svahová kosačka na vysokú trávuprofesionálna mulčovacia kosačka na vysokú trávu

Máte otázku alebo neviete, ktorý model je pre vás najvhodnejší?

Ozvite sa nám a my vám určite poradíme.

Jozef Krutý – produktový manažér

j.kruty@unikont.sk

+421 918 868 209

Máte záujem o naše stroje alebo potrebujete poradiť?

Vaša správa bola odoslaná

Odpovieme Vám hneď ako to bude možné.

Unikont Group
Späť hore